Archiwum

 

Święta i Wyprzedaże w CH MAX

Tuż po świętach ruszają noworoczne zimowe wyprzedaże. Zapraszamy do skorzystania z licznych promocji oraz odwiedzenia nowych punktów handlowych jak: Lola Boutique na poziomie 1 z ofertą markowej odzieży w dobrych cenach oraz Max Coffee Shop na poziomie 0 oferujący bogaty wybór kaw i herbat smakowych i akcesoriów do parzenia kawy i herbaty. Ponadto zapraszamy do powiększonego sklepu Panorama GSM.

Świąteczne godziny otwarcia

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Centrum Handlowego Max oraz supermarketu Biedronka w okresie świątecznym.

EKO ŚWIĘTA - VII edycja konkursu

Zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola oraz klas I – VI szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym EKO ŚWIĘTA 2018.

Do wygrania wiele nagród w tym III główne w postaci: tabletu multimedialnego, smartwatcha, zestawu gier edukacyjnych, paczek słodkości, kubków

Co zrobić aby wygrać?

Wystarczy wykonać ozdobę świąteczną wykorzystując materiały z surowców wtórnych. Prace należy dostarczyć do administracji CH MAX w dniach 7 - 14 grudnia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - 21 grudnia o godz. 16:30. Wystawa prac na poziomie 1 CH MAX w dniach 20 - 31 grudnia.

Black Friday w CH MAX

W dniach 23-25 z okazji Black Friday specjalne obniżki w salonach CH MAX. Rabaty sięgają nawet - 70%. Sprawdź ofertę w salonach CH MAX

11 i 12 listopada: nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11 listopada (Święto Niepodległości) oraz 12 listopada (poniedziałek) Centrum Handlowe Max będzie nieczynne.

TARGI PARCY I ZAWODÓW 24-28 września

W dniach 24 - 28 września w godzinach od 14 do 18 zapraszamy na Targi Pracy i Zawodów do CH MAX. Stoiska edukacyjne instytucji edukacyjnych, zapisy na kursy, konsultacje ze specjalistami oraz niespodzianki dla odwiedzających. Przyjdź i wybierz swoją przyszłość.

Letnie wyprzedaże z rabatami do - 70%

Sezon letnich wyprzedaży w pełni. Szukajcie ofert z rabatami do - 70%