Aktualności

 

CH MAX otarty w ograniczonym zakresie

Drodzy klienci - zgodnie z ogłoszonym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w dniach 20 marca - 18 kwietnia CH MAX będzie otwarte w ograniczonym zakresie.

Świąteczne godziny otwarcia CH Max

Zapraszamy na świąteczne zakupy do CH Max

Wesołych Świąt

Zdrowych i Wesołych Świąt klientom życzy CH MAX

KIK w CH MAX już w 2021 roku

Popularna niemiecka sieć dołączy do najemców CH MAX. Salon zostanie otwarty w I poł 2021 roku i będzie zlokalizowany na piętrze CH MAX.

Lajkujesz - Kupujesz - Smakujesz

W dniach 2 – 6 grudnia rozpoczynamy akcję pro sprzedażową, w której nasi klienci za zakupy min. 100 złotych w CH MAX otrzymają bezpłatne gofry w wybranych smakach od Cukierni Kudelski.

 

MAX - jeszcze ładniej jeszcze bezpieczniej

Jeszcze ładniej, jeszcze bezpieczniej - zmieniamy się dla Was

Zmiany, zmiany, zmiany na lepsze Dla Państwa komfortu zmodernizowaliśmy toalety na parterze CH MAX, a także przeprowadziliśmy modernizację systemu przeciwpożarowego. Jest ładniej i na pewno bezpieczniej.

Kolejne prace szykują nie na piętrze ... już wkrótce więcej informacji. Wpadajcie na naszą stronę aby być na bieżąco. #JeszczeŁadniej #JeszczeBezpieczniej #ZmianyNaMaxa

MAX - wernisaż malarstwa i rękodzieła

Serdecznie zapraszamy do CH MAX w Tarnowie 17 sierpnia na godz. 17:00 gdzie odbędzie się wernisaż malarstwa i rękodzieła p Marii Kaczmarek. Muzyka na żywo, prezentacja autorki, słodka niespodzianka i ponad 60 prac artystki. Wystawa potrwa do 18 września i jest zlokalizowana na piętrze CH MAX.