Panorama GSM

 

Piętro: 
0
WWW: 
www.panoramagsm.pl
Telefon: 
533 554 993

Prowadzimy kompleksowe naprawy pogwarancyjne większości telefonów komórkowych występujących na naszym rynku. Dysponujemy sprzętem naprawczym, pracujemy na wysokiej jakości materiałach i podzespołach, dzięki temu wykonywane przez nas naprawy nie odbiegają jakością od usług serwisów autoryzowanych, są jednak od nich znacznie tańsze. Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o naprawę nawigacji oraz telefonów stacjonarnych.

Masz blokade sim-lock? Chcesz zmienić operatora a Twój telefon jest zabezpieczony? Przywizłeś telefon z zagranicy i nie chce działać w Polsce? Przyjdź do naszego serwisu a usuniemy blokadę z Twojego telefonu!

Dostałeś telefon komórkowy z zagranicy? Nie ma polskiego języka? Przyjdź do nas, wgramy polskie menu do Twojego telefonu!

Twój telefon działa powoli, zawiesza się, przyjdź do nas, zaktualizujemy oprogramowanie w Twoim telefonie!

Masz telefon z Plusa i denerwują Cię różne "dodatki" od operatora, przyjdź do nas, wgramy "czyste" oprogramowanie do Twojego telefonu!

Serwis gwarancyjny nie naprawił Twojego telefonu? Przyjdź do nas, a zrobimy wszystko co w naszej mocy aby usunąć usterkę.

Twój telefon wpadł do wody lub uległ zamoczeniu. Serwis gwarancyjny odrzucił telefon z powodu ingerencji cieczy. My postaramy się naprawić Twój telefon "po zalaniu".

Upadł Ci telefon i pękł wyświetlacz? A może przypadkiem przygniotłeś go w kieszeni i wyświetla różne dziwne paski na ekranie? Przyjdź do nas a wymienimy wyświetlacz w Twoim telefonie na nowy!

Ekran dotykowy przestał działać? A może pękła szybka? Odwiedź nas, a my wymienimy szybkę na nową!

W Twoim telefonie joystick nie działa jak należy, zacina się lub w ogóle przestał działać? Wystarczy, że przyjdziesz do nas, a my wymienimy go na nowy!

Czy podczas rozmowy coraz gorzej słyszysz swojego rozmówce? A może on Ciebie nie słyszy? Czy wydaje Ci się, że Twój telefon za cicho dzwoni? Przyjdź do nas, a sprawnie usuniemy usterkę!

Twój telefon nie chce się ładować? A może zestaw słuchawkowy nie działa? Przyjdź do nas, a my wymienimy gniazdo w Twoim telefonie!

Oddałeś telefon do innego serwisu a oni zamiast naprawić to go zepsuli, a może sam próbowałeś zmienić oprogramowanie i coś poszło nie tak? Powierz go nam, a my sobie z tym poradzimy!

Twoja komórka "pracuje" w ciężkich warunkach, za szybką Twojego telefonu jest sporo kurzu. Przyjdź, a my wyczyścimy Twój telefon!

Twój telefon stracił zasięg i nie możesz się z nikim połączyć. My postaramy się zrobić abyś znów mógł być "w zasięgu".

Obudowa w Twoim telefonie jest w złym stanie? Przyjdź do nas i kup obudowe, a my założymy ją gratis!

Chcesz sprawdzić czy masz sprawną baterie? A może Twój telefon długo leżał i "uśpiła się" bateria? Przyjdź do nas, a my sprawdzimy Twoją baterie!

Panorama GSM