Informacje o centrum

Centrum Handlowe Max, to obiekt handlowy typu „convinience” funkcjonujący na rynku tarnowskim od roku 2001. Od lat stanowi ulubione miejsce szybkich zakupów dla mieszkańców miasta i okolic. Duży parking, bliskość przestanków komunikacji busowej, autobusowej i kolejowej, sąsiedztwo wielu punktów usługowych, medycznych i serwisowych, a także instytucji gminnych i powiatowych, sprawia że CH Max może poszczycić sie wysoką i stabilną odwiedzalnością.

W CH Max klienci mają do dyspozycji ok 30 sklepów i punktów usługowych z najpotrzebniejszym asortymentem dla domu i rodziny. Znajdziemy tutaj znane sieci dyskontowe, modne marki odzieżowe i sportowe, drogerię, market spożywczy i największa liczbę punktów usługowych, w tym aż 3 bankomaty i wpłatomaty.

Udogodnienia

Parking

Parking przy CH MAX posiada ok 80 wyznaczonych miejsc parkingowych, miejsca dla postoju TAXI, miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Wjazd i wyjazd jest możliwy z 2 kierunków: od ulicy Szkotnik oraz Powstańców Warszawy. Na terenie parkingu zlokalizowane są stojaki z koszykami do supermarketu Biedronka oraz stojak rowerowy. Parking jest płatny i niestrzeżony. Szczegóły dot. płatności i warunki bezpieczeństwa zostały określone w regulaminie parkingu.

Start typing and press Enter to search