Informacje o centrum

Centrum Handlowe Max, to obiekt handlowy typu „convinience” funkcjonujący na rynku tarnowskim od roku 2001. Od lat stanowi ulubione miejsce szybkich zakupów dla mieszkańców miasta i okolic. Duży parking, bliskość przestanków komunikacji busowej, autobusowej i kolejowej, sąsiedztwo wielu punktów usługowych, medycznych i serwisowych, a także instytucji gminnych i powiatowych, sprawia że CH Max może poszczycić się wysoką i stabilną odwiedzalnością.

W CH MAX, klienci mają do dyspozycji ok 30 sklepów i punktów usługowych z najpotrzebniejszym asortymentem dla domu i rodziny. Znajdziemy tutaj znane sieci dyskontowe, modne marki odzieżowe, drogerię, nowoczesny market spożywczy sieci Biedronka, a także liczne udogodnienia dla klientów jak: parking z bezpłatną pierwszą godziną, 3 bankomaty i wpłatomat, przystanek komunikacji miejskiej oraz BUS, stojak dla rowerów czy też placówka banku Santander.

Udogodnienia

Parking

Parking przy CH MAX posiada ok 80 wyznaczonych miejsc parkingowych, miejsca dla postoju TAXI, miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Wjazd i wyjazd jest możliwy z 2 kierunków: od ulicy Szkotnik oraz Powstańców Warszawy. Na terenie parkingu zlokalizowane są stojaki z koszykami do supermarketu Biedronka oraz stojak rowerowy. Parking jest płatny i niestrzeżony. Szczegóły dot. płatności i warunki bezpieczeństwa zostały określone w regulaminie parkingu.

Start typing and press Enter to search