Moda i akcesoria

warning: Creating default object from empty value in /home/webhosting/cream/www.chmax.com.pl/html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

 

Pepco

PEPCO to międzynarodowa sieć sklepów oferujących odzież damską, męską i dziecięcą oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku - wszystko dla domu - zawsze w atrakcyjnych cenach. Salon jest zlokalizowany na parterze.

Forpepe House

Sklep FORPEPE HOUSE oferuje swoim klientom najniższe ceny oraz najwyższą jakość! W naszej ofercie znajdą Państwo: odzież dziecięcą, odzież męską, odzież damską, bieliznę, obuwie, artykuły domowe, kosmetyki, galanterię, biżuterię, zabawki. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

Sport Plaza

Firma Sportplaza powstawała w 2008 roku. Jednak z branżą sportową związani jesteśmy dużo dużo wcześniej. Wszystkie te lata dały nam szeroką wiedzę na temat asortymentu sportowego, zapotrzebowaniu klientów, ich gustów i wymagań. Dziś współpracując z największymi producentami z branży sportowej oferujemy produkty z najnowszych kolekcji, jak i z poprzednich sezonów w rewelacyjnych cenach. Nasz zespół stara się podążać za duchem mody czy to blogowej czy strikte komercyjnej stąd nasza oferta jest zawsze na czasie.

Textil Market

Sklepy Textil Market oferują swoim Klientom szeroką gamę odzieży oraz innych artykułów tekstylnych dobrej jakości w bardzo dobrej cenie. Asortyment oferowanych produktów jest ciągle poszerzany.

Monnari

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Jubiler Sezam

Salony Jubilerskie "SEZAM" to firma istniejąca od 1994 r. Nasze sklepy znajdują się w południowej Polsce - w województwie małopolskim. Lata doświadczeń i nawiązane kontakty (współpraca z największymi producentami biżuterii w Polsce i zagranicą) pozwalają przedstawić bardzo bogatą i konkurencyjną cenowo ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

Biżuteria Aria

Salonik z biżuterią sztuczną i akcesoriami.