Gastronomia

warning: Creating default object from empty value in /home/webhosting/cream/www.chmax.com.pl/html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

 

Chleb z pieca

Nasza piekarnia ma swoją siedzibę w Mielcu.

Oferujemy swoim Klientom szeroki zakres wyrobów piekarniczych. Produkcję opieramy na tradycyjnych przepisach.

Cukiernia Kudelski

Cukiernia Kudelski, z siedzibą w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej 1, powstałą w 1936 r. W C.H. Max firma proponuje swoje produkty już od 7 lat. Zakład produkuje wyroby z surowów najwyższej jakości Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór ciast, ciastek i tortów, kompozycji lodowych i gofrów. Można się nimi delektować przy świeżo zapażonej kawie w miłej atmosferze lokalu.Produkty naszej firmy są zdrowe, smaczne i mają charakterystyczny, niepowtarzalny smak.

Bacówka

Wędliny i garmażerka produkowane we własnej masarni w miejscowości Rajbrot w Małopolsce można otrzymać w sklepach firmowych oraz franczyzowych pod szyldem Bacówka towary tradycyjne oraz w dobrych sklepach i delikatesach w rejonie południowej Polski. Wędliny z tradycyjnej wędzarni, domowe, ręcznie robione pierogi, krokiety, naleśniki i przetwory prosto ze spiżarni to znak rozpoznawczy sklepów.