Dom i Multimedia

warning: Creating default object from empty value in /home/webhosting/cream/www.chmax.com.pl/html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

 

MAX Coffee Shop

Szeroki wybór kaw smakowych na wagę, herbat, akcesorii do parzenia. Ponadto w ofercie możlwiość przygtowania zestawów prezentowych

Panorama GSM

Prowadzimy kompleksowe naprawy pogwarancyjne większości telefonów komórkowych występujących na naszym rynku. Dysponujemy sprzętem naprawczym, pracujemy na wysokiej jakości materiałach i podzespołach, dzięki temu wykonywane przez nas naprawy nie odbiegają jakością od usług serwisów autoryzowanych, są jednak od nich znacznie tańsze. Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o naprawę nawigacji oraz telefonów stacjonarnych.

Kolporter

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem ponad 870 saloników prasowych (w tym 83 salonów Top-Press), buduje sieć marketów spożywczych Dobry Wybór.

W skład Kolportera wchodzą:

MarGo - art szkolne i biurowe

Przez okres 15 lat chcąc sprostać nowym wyzwaniom i wymaganiom coraz większej liczby odbiorców w biurach, urzędach i instytucjach ciągle doskonalimy system naszej pracy. Jesteśmy firmą prężnie działającą na terenie Polski Południowej czego dowodem jest otrzymany w 2003, 2004 i 2005 roku certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz statuetka w Ogólnopolskim konkursie Promującym Polskie Firmy Sukcesu Gospodarczego pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Polityki Społecznej RP "Polski Sukces" 2004 oraz wyróżnienie w 2005 r.