Biedronka w CH MAX z kasą samoobsługową

Biedronka w CH MAX z kasą samoobsługową

Biedronka w CH MAX z kasą samoobsługową.

Od teraz jeszcze wygodniejsze zakupy w Supermarkecie Biedronka w CH MAX. Dzięki samoobsługowej kasie zakupy wykonasz sprawniej bez potrzeby czekania w kolejce.

Kasy posiadają przyciski specjalne.

Pierwszy z przycisków (od lewej) to głośnik, a jego kliknięcie sprawi, że zwiększy się głośność wydawanych przez urządzenie komunikatów. To dodatkowa pewność, że wszystko robimy jak należy. Pomaga przy skanowaniu zakupów.

Drugi przycisk symbolizuje trójkąt z wykrzyknikiem. Jego naciśnięcie zasygnalizuje obsłudze błąd. Będzie to głośny sygnał, który da znać kasjerowi, by podszedł i pomógł rozwiązać problem.

Kliknięcie trzeciej ikony pozwoli zeskanować kartę „Moja Biedronka” ze zwykłego zdjęcia, które mamy zapisane na telefonie. W ten sposób możemy zapomnieć o noszeniu ze sobą fizycznej karty. Po naciśnięciu przycisku możemy zeskanować „Moją Biedronkę” poprzez przyłożenie ekranu smartfona do skanera. Kod kreskowy zostanie sczytany przez kasę.

Najciekawsza, a więc i najważniejsza wydaje się jednak ostatnia, czwarta opcja. Kliknięcie tej ikony sprawi, że waga zostanie wytarowana. To da pewność, że waga poprawnie, czyli bez przekłamania, zważy produkty, które na niej położymy. Ważne, by z tej opcji skorzystać przed położeniem na nią czegokolwiek, tylko wtedy się zresetuje i z pewnością będzie ważyła poprawnie.

Start typing and press Enter to search