Sinsay wybrał CH MAX w Tarnowie

Sinsay wybrał CH MAX w Tarnowie

Marka odzieżowa Sinsay, należąca do sieci LPP, podpisała umowę najmu na ponad 900 mkw. powierzchni w Centrum Handlowym MAX w Tarnowie. Będzie to największy i najnowocześniejszy salon tego brandu w mieście. To kolejny, po KiK, nowy najemca, który otworzy swój salon w przebudowanym obiekcie.

Sinsay zagospodaruje przestrzeń na pierwszym piętrze obiektu, które obecnie jest modernizowane. Otwarcie sklepu nastąpi jesienią tego roku. Drugim najemcą na tej kondygnacji została marka KiK z salonem o powierzchni 700 mkw.

– To bardzo dobry czas dla CH MAX i wspaniale jest być częścią tych kluczowych zmian. Mimo bardzo trudnej sytuacji na rynku nieruchomości, jako zespół profesjonalistów potrafiliśmy w ścisłej współpracy z właścicielem jeszcze bardziej podnieść atrakcyjność budynku i wydobyć z niego spory potencjał, pozyskując takich najemców, jak KiK oraz Sinsay – mówi Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM Property Advisors, firmy która zarządza obiektem i jest odpowiedzialna za jego wynajem. Wyniki odwiedzlaności CH MAX pokazują, że centrum nawet w czasach pandemii radzi sobie bardzo dobrze – klienci doceniają ofertę zakupową, bezpieczeństwo i dobrą dostępność obiektu.

– Ciężko pracowaliśmy na ten sukces, teraz razem z nowymi najemcami i zmodernizowanymi częściami wspólnymi na +1 stworzyliśmy zupełnie nową destynację w ramach istniejącego obiektu, która w naszej ocenie istotnie powiększy i tak już wysoki footfall i zadowolenie naszych klientów – dodaje Michał Małecki, Head of Leasing w CREAM Property Advisors.

– Jesteśmy zadowoleni, że nasz kolejny sklep Sinsay powstanie w CH Max w Tarnowie. Kolekcje modowe naszej najmłodszej marki cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego z przyjemnością otwieramy nowy salon. Mamy nadzieję, że jego bogata oferta i przystępne ceny wzbudzą zainteresowanie mieszkańców Tarnowa i okolic. Dużym atutem jest jego lokalizacja w centrum handlowym położonym w samym sercu miasta. Liczymy, że przełoży się to na liczbę klientów, którzy zechcą nas odwiedzić i zapoznać się z tym, co dla nich przygotowaliśmy – mówi Piotr Komor, manager ds. najmu powierzchni handlowych Sinsay.

CH MAX może poszczycić się doskonałą lokalizacja w sercu miasta  i w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego. To obiekt typu convenience z własnym parkingiem. Wśród najemców są m.in.: Biedronka, Drogeria Natura,  Pepco, TXM, Monnari, Cosmedica oraz liczne punkty usługowe. W 2018 roku CH MAX został zakupiony przez spółkę Obsydiane Investments, której właścicielem jest irlandzki inwestor Derek Sharkey, były  wiceprezes grupy Caelum Development.

Sinsay to najmłodsza marka spółki LPP. Pierwsze sklepy pod tym szyldem zostały otwarte w 2013 roku. Na koniec trzeciego kwartału 2020 roku sieć posiadała ponad 386 sklepów. Marka posiada szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących sobie niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę marki uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Share with

Start typing and press Enter to search