TOP SECRET: już wkrótce otwarcie nowego salonu

TOP SECRET: już wkrótce otwarcie nowego salonu

Już wkrótce do grona najemców CH MAX dołączy kolejna modowa marka – TOP SECRET!

Top Secret ma ponad 20 lat doświadczeń w świecie mody. Jest  jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, oferujących komplementarne kolekcje ubrań i dodatków tak o charakterze codziennym, sportowym jak i bardziej formalnym. Marka skierowana jest do ludzi żyjących w sposób nowoczesny, świadomych siebie i swoich oczekiwań.

Oferta podzielona jest na dwie linie. Kolekcja CITY proponuje  ubrania w stylu Smart Wear, bardziej nowoczesne i wyższej jakości, przeznaczone na specjalne i wyjątkowe okazje. Kolekcja CASUAL oferuje produkty w stylu bardziej swobodnym i funkcjonalnym, przeznaczone do codziennego komfortowego użytkowania. Ubrania są uzupełniane licznymi dodatkami wzbogacającymi stylizacje, od biżuterii poprzez torebki i dodatki ubraniowe, po buty.

Damskie i męskie kolekcje Top Secret, projektowane w oparciu o aktualne trendy, są nowoczesne, odważne, jednocześnie odwołujące się do emocji. Szeroka oferta dopasowana jest do różnych sytuacji życiowych i zawodowych klientów. Kolekcje pozwalają  użytkownikom poczuć się lepiej, wygodniej, pewniej i jeszcze bardziej na czasie. Dają im radość, poczucie wartości i autentyczności.

Klienci marki, kobiety i mężczyźni,  stawiają przede wszystkim na własny styl,  chcą ubraniem podkreślić swoje JA,  charakter i  osobowość. Moda jest dla nich narzędziem do wyrażania siebie w sytuacjach zawodowych, rodzinnych i w czasie wolnym, daje im poczucie atrakcyjności i piękna i pewności siebie. 

Top Secret jest wiodącą marką w segmencie modowym Grupy Kapitałowej Redan.

Start typing and press Enter to search