Aktualności

 

Magiczny Grudzień w CH MAX

Grudzień pełny atrakcji w CH MAX. Już 6 grudnia zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem, który jak w zwyczaju będzie obdarzał słodkimi prezentami klientów naszego centrum. W dniach 13-17 klienci którzy zrobia zakupy za min 100 zł, bedą mogli bezpłątnie zapakować swój prezent na stoisku Upominki PLUS na poziomie 0. W dniu 22 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy na finał konkursu Eko Święta, po wręczeniu nagród będzie można zobaczyć wystawę prac konkursowych w postaci dekorcji świątecznych wykonanych z wykorzystaniem syrowców wtórnych.

Wszystkim odwiedzającym nasze centrum życzymy udanych świątecznych zakupów, trafionych prezentów oraz zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Konkurs Eko-Święta - edycja VI - wystartował

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Eko-Święta. Jak co roku czekamy na Wasze prace wykonane z surowców wtórnych, a do wygrania nagrody rzeczowe oraz bony zakupowe

Pomóżmy mieszkańcom Kresów Wschodnich

Jak co roku CH MAX wspiera akcję prowadzoną przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich oraz grono pedagogiczne i uczniów ZSEG w Tarnowie, akcję pomocy mieszkańcom Kresów Wschodnich.

Podzielmy się swoim sercem i podarujmy produkty żywnościowe lub złożmy datki pienieżne, za które zostaną zakupione i ofiarowane najpotrzebniejsze artykuły dla mieszkańców Ukrainy.

Produkty będzie można skąłdać na specjalinym stoisku w okolicach Biedronki

Listopadowe dni świąteczne

<p>Uprzejmie informujemy, że w dniach 1 listopada (Wszystkich Świętych - środa) oraz 11 listopada (Święto Niepodległości - sobota) CH MAX będzie nieczynne.

Foodtruckowe pożegnanie lata z Radiem RDN Małopolska

Radio RDN Małopolska ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe pożegnanie lata, podczas którego nie zabraknie FOODTRUCKOWYCH smakołyków świata, dobrej muzyki chillout granej przez DJ oraz radiowych prezenterów, strefy zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią oraz radiową maskotką i konkursami.

Bezpłatne badanie słuchu w słuchobusie MARMED

W dniu 23 sierpnia w godzinach od 8:00 do 16:00 na parkingu przy CH MAX odbęda się bezpłatne badania słuchu prowadzone w specjalnym pojeździe - słuchobusie. Samochód będzie zaparkowany w okolicach wejścia główneo do CH MAX. Na badania nie prowadzi się rezerwacji telefonicznej. Rejestracja oraz wyniki bezpośrednio w słuchobusie.

 

Apetyt na okazje w CH MAX

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury oraz okres cenowych zniżek w CH MAX. Centrum zaprasza do skorzystania z ofert letnich wyprzedaży, z których można przebierać w sklepach i punktach usługowych. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach i kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. Ze szczegółami ofert wyprzedażowych można zapoznać się w dziale aktualnych promocji oraz przeglądając gazetki ofertowe takich sklepów jak Pepco, Textil Market, Natura czy też Supermarketu Biedronka.